آشنایی با بیمارستان

AWT IMAGE

آشنایی با بیمارستان

بیمارستان تخصصی علوم پزشکی (نمونه) در 15 بهمن سال 1382 به منظور ارائه خدمات درمانی و مراقبتی پیشرفته بر مبنای پایبندی به کرامت انسانی، آغاز به کار نمود. این بیمارستان با داشتن 500 تخت فعال شامل اتاق های دو تخته و3 تخت ویژه، در زمینی به مساحت 3000 متر مربع در 5 طبقه واقع شده است. حضور اساتید برجسته، پزشکان مجرب و پرسنل متعهد، این مرکز را به عنوان یکی از بهترین بیمارستان های ایران، در ذهن و قلب بیماران تبدیل کرده است.
این بیمارستان اصل ارتقاء مداوم کیفیت، خدمات، سرعت در پاسخ گویی به نیازها و تأمین و ارتقاء رضامندی بیماران و مراجعین را محور کار خویش قرار داده و تا به امروز در مسیر اجرای این اصول تلاش مستمر داشته است.

بیش از 100 پزشک متخصص در رشته های گوناگون جراحی و داخلی، آزمایشگاه های پیشرفته و امکانات تصویربرداری کامل به صورت شبانه روزی در خدمت بیماران می باشند.
وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی نظارت مستمر در ارائه خدمات این مجموعه دارد و تا کنون هر ساله گواهینامه ارزشیابی درجه یک را به بیمارستان اختصاص داده است. بیمارستان علوم پزشکی (نمونه) با اعتقاد به لزوم بهره گیری از آموزش های مداوم در همه گروه ها، از طریق دوره های آموزشی داخل و خارج از کشور نسبت به ارتقاء دانش خود در همه زمینه های خدمت رسانی تلاش مستمر دارد.
مرکز کامپیوتر فعال و جامع بیمارستان علوم پزشکی (نمونه) ارتباط و هماهنگی بین کلیه قسمت های بیمارستان را فراهم نموده است تا سرعت و دقت امور اداری و درمانی بیماران به حد کمال نزدیک گردد.

وب سایت اختصاصی و منحصر بفرد بیمارستان علوم پزشکی (نمونه) برای سهولت و راحتی مراجعین و بیماران، همچنین ارائه خدمات بهتر به شما عزیزان راه اندازی گردیده است.